Pozycjonowanie stron internetowych – SEO

Pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz własny biznes i zmagasz się z problemem dotarcia do klientów? – Jesteś tu z właściwego powodu. Pomagamy pozyskiwać nowych klientów!

Pozycjonowanie stron ma na celu ułatwienie potencjalnym klientom trafienie na konkretną ofertę. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rynku polskim oraz zagranicznym wiemy, jak skuteczne pomóc Ci w prowadzeniu biznesu. Nasze działania nastawione są na efektaby wypromować Twoją witrynę analizujemy konkurencję i jej strategię działania, badamy rynek, przygotowujemy raporty, każdego dnia śledzimy zmiany zachodzące w wyszukiwarce Google.

Widoczność strony www można zwiększać zarówno poprzez lokalne działania (lokalne SEO), jak i ogólnokrajowe.

W przypadku lokalnego pozycjonowania potrzebny budżet jest znacznie mniejszy niż w przypadku pozyskiwania w ten sposób klientów z całej Polski. Dlatego nawet najmniejsza firma może podjąć takie działania. Doskonałym przykładem jest „elektryk Słupsk”, czy „transport międzynarodowy Gdynia”.

Zapewniamy przejrzyste i transparentne zasady współpracy. Płacisz za konkretną pracę i konkretne efekty. Na każdym etapie współpracy służymy całą naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

W pierwszym etapie współpracy skupiamy działania na optymalizacji kodu strony internetowej www, a także stworzeniu zaleceń mających na celu dostosowanie strony do wymagań wyszukiwarki Google. Profesjonalny linkbuilding zastosowany w kolejnym etapie pozwoli na zbudowanie autorytetu strony, który jest niezbędny do wyświetlania się stron www w wyszukiwarce Google.

Dzięki rozpoznawalności w sieci możesz stać się liderem i rozwijać swój biznes, tworzyć własną markę i zdobywać przy tym kolejnych Klientów.

Promocja serwisu w wynikach organicznych może przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu.

OFERTA

Pozycjonowanie stron

Google Moja Firma

Analityka

Pozycjonowanie sklepów

ZYSKAJ PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ!

PROCES POZYCJONOWANIA STRON W GOOGLE

Analiza

Analiza widoczności strony oraz jej konkurencji

Strategia

Przygotowanie planu pozycjonowania strony oraz efektywnych słów kluczowych

Audyt i Optymalizacja

Stworzenie zaleceń poprawek na stronie pod kątem wyszukiwarki Google

Link Building

Pozyskiwanie linków do strony z wyselekcjonowanych miejsc

Raportowanie

Comiesięczne raportowanie ruchu oraz pozycji słów kluczowych, a taże działań, jakie były wykonywane w ramach pozycjonowania strony www

Korzyści pozycjonowania stron

Dotarcie do potencjalnych klientów, wzrost sprzedaży

Świadomość klientów na temat danej usługi, produktu może być różna. Odpowiedni dobór słów kluczowych zapewni, że oferta serwisu będzie docierać do szerokiej grupy klientów. Zdobycie większej ilości użytkowników na stronie wiąże się z większą ilością zapytań, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży produktów i usług.

Zwiększenie rozpoznawalności i budowanie zaufania do marki

Konkurencja w każdej branży jest duża, co wymaga od firm działań mających na celu zwiększenia ich rozpoznawalności przez klientów. Strona często pojawiająca się w wynikach wyszukiwania, prowadzi do zwiększenia obcowania z marką oraz jej zapamiętania. Zwłaszcza, w przypadku pozycjonowania lokalnego Użytkownicy, którzy kojarzą markę, a dodatkowo znajdują to, czego szukają, mają większe zaufanie, dzięki czemu mogą decydować się częściej na skorzystanie z Twojej oferty.

Zdobycie przewagi nad konkurencją z branży

Bądź zawsze o krok dalej przed Twoją konkurencją. Pozycjonowanie stron internetowych to nie tylko wzrost sprzedaży czy zwiększenie rozpoznawalności marki, ale również możliwość wyprzedzenia konkurencji. Jest to niezwykle istotne w dzisiejszej walce o klienta. Im więcej produktów/usług wyświetla się w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa na pozyskania klienta w odróżnieniu od konkurencji.

Przykłady efektów naszych klientów

alkoholedoreklamy.pl

alkoholedoreklamy.pl to produkty mocno sezonowe. Na zapewnienie efektu było bardzo mało czasu. Czy się udało? Przekonaj się!

Dowiedz się więcej...

Hurtownia skór Kravczyk

Hurtowania skór z Gdyni osiągnęła top10 na interesujące je frazy w zaledwie kilka miesięcy. Przekłada się to bezpośrednio na ruch oraz wzrost zamówień.

Dowiedz się więcej...

P.H.U. ELMER Słupsk

Lokalna firma ze Słupska zwiększyła ruch na stronie do zakładanego miesięcznego poziomu. Dzięki temu zdobywa liczne zapytania na najbardziej pożądane usługi.

Dowiedz się więcej...

Firma transportowa z Gdyni

Firma logistyczna pozycjonując się na najbardziej popularne słowa kluczowe w branży zwiększyła znacznie liczbę zapytań. W efekcie czego firma zatrudniła nowe osoby.

Dowiedz się więcej...

Interesuje Cię audyt SEO?

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie strony www?

Cena pozycjonowania jest różna. Zależy ona od tego co robi konkurencja. Koszt pozycjonowania strony dla prostych stron ofertowych jest zwykle niższy niż w przypadku sklepów. Skontaktuj się i zapytaj o darmową wycenę!

Jak długo muszę czekać na efekty?

Pozycjonowanie stron to złożony i czasochłonny proces na który składa się wiele czynników. W zależności od przypadku efekt pozycjonowania klient może zobaczyć już po samej optymalizacji strony www. Zwykle efekty widoczne są po 2-3 miesiącach od wprowadzenia zaleceń wynikających z audytu SEO.

Czy lokalne SEO ma sens?

Oczywiście! Jeżeli świadczone usługi wykonywane są lokalnie, jak najbardziej słowa kluczowe z dopiskiem miejscowości mają sens. Dzięki temu ruch na stronie będzie wartościowy co wiąże się ze zwiększeniem zapytań o produkt/usługę na stronie.

Korzystam już z usługi pozycjonowania strony jednak nie mam efektów. Co w takiej sytuacji zrobić?

Jeżeli wystąpi taka sytuacja, warto umówić się na konsultacje SEO. Pomożemy zweryfikować działania, które prowadzone są dla danej strony.

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY


    Call Now ButtonSkontaktuj się!